DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Deniz taşımacılığı SU1 Gümrükleme’nin müşterilerine sunduğu bir hizmet türüdür ve firmamız için ayrı bir önemi vardır. Firmamız sadece tek bir bölge veya ülkeye bağımlı olmaksızın dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına deniz taşıma hizmeti verebilmektedir. Yapmış olduğumuz kontratlar sayesinde müşterilerimize rekabetçi navlunlar sunmaktayız.

Standart konteyner taşımacılığının yanında proje konteyner taşımacılığı (Open Top, Flat Rack, Reefer ve v.s.) uzmanlık alanlarımızdan bir tanesidir. Her türlü proje taşımalarınızda firmamızın servislerinde yararlanabilirsiniz.

Yük rezervasyonunuzu alışımızdan kargonuzun alıcıya teslimine kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmektedir.

Talep edildiği takdirde kargonuzun sigortası anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri aracılığı ile ek bir servis ücret talep edilmeden yaptırılmaktadır. Olası hasarlarda evrak takip işlemleri firmamızca yapılmaktadır.

İster komple konteyner olsun, ister parsiyel, kargonuz Türkiye’nin bir noktasından bir noktasına Yurt İçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır
Deniz kargolarınız SU1 Gümrüklemenin güvenli sularında seyretmektedir…